Meie lugu

KÖÖK: seest siiru-viiruline, pealt kullakarvaline…

Restoran Kolm Sibulat asetub täpselt fast ja slow food’i vahepeale. Ühesugusele kaugusele mõlemast, kuid ühendades kummagi paremad küljed. Meie menüüst leiab nii nuudliroogasid kui ka Lähis-Ida sugemetega pärlkuskussi, vahemerelist hummust, Tai köögist inspireeritud punaste läätsede suppi ning Korea köögist tuntud vürtsikat kimchi kapsast. Aeg-ajalt palutakse meil defineerida, millist kööki me siin Kolmes Sibulas teeme. Kõige lihtsam on vast öelda fusion-confusion ehk oleneb, millisest maailma otsast tuul meile inspiratsiooni puhub. Kindel on vaid see, et kõik, mis Kolme Sibula köögist väljub, on meie moodi ja valminud suure armastusega!

Kolm Sibulat

Kolme Sibula rajamine Telliskivi tänavale sai alguse 3 aastat pärast meie esimese restoran Mooni avamist. Idee teha teine koht tuli tegelikult just meie “kunstnikel” ehk peakokkadel. Nimelt on Moonil oma väga selge stiil ja paljusid tooraineid ning mõtteid ei saa seal teostada. Siinkohal sündiski Kalamaja ja Pelgulinna piiril meie armas Kolm Sibulat, keda me ise peame Mooni väikseks vennaks. Kuigi oma olemuselt on need kaks kohta väga erinevad, saab nii Mooni kui Kolme Sibulat iseloomustada ühtemoodi: “Ebatavaline nimi, ebatavaline asukoht, aga muidu vägagi tavaline koht.”

Meie kodumaal on vene rahvusest inimesi ikka sibulateks nimetatud – siit ka meie inspiratsioon ja kerge eneseiroonia. Meid sibulaid on ju kokku kolm, seega mõeldud tehtud! Kolm Sibulat ootavad teid!

Alati valmis Teid üllatama,
Roman, Igor ja Jana